Specialista na výrobu onkologických injekcí

O společnosti

Společnost oncomed manufacturing a. s. je dceřinou společností německé farmaceutické firmy medac GmbH. Od svého počátku, tedy od roku 2010, vyrábíme vysoce kvalitní cytostatické injekce pro léčbu onkologicky nemocných pacientů. Přestože naše historie není dlouhá, činnostmi navazujeme na mnohaletou tradici chemické a farmaceutické výroby v Brně. Vedle našich zaměstnanců jsou pro nás důležité rovněž potřeby a požadavky našich zákazníků, kterým poskytujeme služby a podporu  po celou dobu životního cyklu léčiva.

Přečtěte si více

Naše hodnoty

Člověk

Člověk stojí na počátku i konci naší činnosti.

Otevřenost

Zakládáme si na otevřenosti k individualitám, různým názorům
a navrhovaným řešením.

Profesionalita

Udržujeme se v kontaktu s nejnovějšími vědeckými poznatky
a chováme se vždy s ohledem na kvalitu našich výrobků.

Odpovědnost

Jsme součástí světa, vzájemně od sebe očekáváme a nabízíme odpovědný přístup.

Důvěra

Věříme, že pouze s důvěrou jsme schopni být spolehlivými výrobci léčivých přípravků, zaručit kvalitu našich výrobků a být společensky odpovědným zaměstnavatelem.

Přidejte se mezi nás i Vy

Přidejte se k nám

V oncomedu budete pracovat s moderním technickým vybavením a v naprosto čistém prostředí. Vámi prokázané znalosti a zkušenosti nejen dobře platově ohodnotíme. Těšit se také můžete na pravidelné finanční prémie. A týden dovolené navíc. Samozřejmostí jsou stravenky, záruka dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti, firemní akce a další benefity.

Aktuality

 • 2.5.2017

  "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

  Jsme rádi, že jsme mohli finančně přispět na regionální kolo soutěže pro žáky základních škol "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR". Tiskovou zprávu si můžete přečíst zde.

 • 18.1.2017

  65. výročí založení SPŠCH

  Jsme rádi, že jsme mohli naší účastí i finančním příspěvkem podpořit oslavu 65. výročí založení Střední průmyslové školy chemické, která proběhla 2.12.2016.

 • 18.1.2017

  "Job Challenge"

  9.11.2016 jsme se zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí pro studenty a absolventy vysokých škol "Job Challange", který se konal v prostorách brněnské Fait Gallery.

 • 27.9.2016

  "Na kole dětem"

  V termínu od 1.-11.června 2016 se uskutečnila cyklo tour "Na kole dětem", které jsme se nejen částečně aktivně účastnili, ale na kterou jsme rovněž přispěli malým finančním darem. Akci každoročně organizuje nadační fond Josefa Zimovčáka. Bližší informace k projektu i nadačnímu fondu si můžete přečíst na: http://www.nakoledetem.cz/cyklotour.

   

 • 25.8.2016

  Výstava CPhI Barcelona

  V termínu 4.-6.10.2016 se účastníme mezinárodního farmaceutického veletrhu CPhI v Barceloně http://www.cphi.com/europe/home. Vystavujeme s naší mateřskou společností medac GmbH na stánku 3R20.

 • 15.3.2016

  "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

  Jsme rádi, že jsme mohli finančně přispět na regionální kolo soutěže pro žáky základních škol "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR". Tiskovou zprávu si můžete přečíst zde.

   

 • 12.10.2015

  Výstava CPHI

  V termínu 13.-15.10.2015 se účastníme mezinárodního farmaceutického veletrhu CPHI v Madridu http://www.cphi.com/europe/home. Vystavujeme s naší mateřskou společností medac GmbH na stánku 3C40.

 • 29.9.2015

  Korporátní brožura

  Do sekce "Ke stažení" byla umístěna naše nová korporátní brožura.