Kariéra

Staňte se součásti jedné z největších farmaceutických společností v České republice!

Přidejte se mezi nás i Vy

Přidejte se k nám

V oncomedu budete pracovat s moderním technickým vybavením a v naprosto čistém prostředí. Vámi prokázané znalosti a zkušenosti nejen dobře platově ohodnotíme. Těšit se také můžete na pravidelné finanční prémie. A týden dovolené navíc. Samozřejmostí jsou stravenky, záruka dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti, firemní akce a další benefity.

Naše práce má smysl

Ne náhodou patříme mezi nejlepší zaměstnavatele v Jihomoravském kraji

Petr Toman

Údržbář

Ať dělám jakoukoli činnost, vždy mám zaměstnané ruce i hlavu. Líbí se mi, že v oncomedu pracují schopní a spolehlivé lidé, kteří si vzájemně pomáhají i radí. Oceňuji, že je má práce plná rozmanitých úkolů a že pracuji v přátelském a čistém prostředí.

Jan Jaroš

Mistr výrobní linky

Díky oncomedu se věnuji svému koníčku (chemii) a zároveň mám smysluplnou práci. Ačkoliv je má práce náročná, není jednotvárná a rutinní. oncomed je moderní ze všech stran. Oceňuji stabilní zázemí, benefity, práci s nejnovějšími zařízeními a technologiemi. A také možnost profesního růstu a rozvoje.

Aleš Šima

Projektový manažer

V oncomedu jsem dostal šanci pracovat jako technolog ihned po ukončení univerzity a díky profesionálnímu vedení v kombinaci s velmi zajímavou prací jsem za velmi krátkou dobu nabyl mnoho zkušeností, ať už v oblasti technologie či projektového řízení. Společnost vždy naslouchala mým potřebám a umožnila mi rozvoj v rámci kariérního růstu. Nyní se mohu podílet na naplňování strategických a obchodních cílů společnosti.

Tak na nic nečekejte a podívejte se na právě otevřené pozice

Vypsané pozice