Pomáháme uzdravovat

O společnosti

Společnost oncomed manufacturing a. s. je dceřinou společností německé farmaceutické firmy medac GmbH. Od svého počátku, tedy od roku 2010, vyrábíme vysoce kvalitní cytostatické injekce pro léčbu onkologicky nemocných pacientů. Přestože naše historie není dlouhá, činnostmi navazujeme na mnohaletou tradici chemické a farmaceutické výroby v Brně. Vedle našich zaměstnanců jsou pro nás důležité rovněž potřeby a požadavky našich zákazníků, kterým poskytujeme služby a podporu  po celou dobu životního cyklu léčiva.

Přečtěte si více

Naše hodnoty

Člověk

Člověk stojí na počátku i konci naší činnosti.

Otevřenost

Zakládáme si na otevřenosti k individualitám, různým názorům
a navrhovaným řešením.

Profesionalita

Udržujeme se v kontaktu s nejnovějšími vědeckými poznatky
a chováme se vždy s ohledem na kvalitu našich výrobků.

Odpovědnost

Jsme součástí světa, vzájemně od sebe očekáváme a nabízíme odpovědný přístup.

Důvěra

Věříme, že pouze s důvěrou jsme schopni být spolehlivými výrobci léčivých přípravků, zaručit kvalitu našich výrobků a být společensky odpovědným zaměstnavatelem.

Přidejte se mezi nás i Vy

Přidejte se k nám

V oncomedu budete pracovat s moderním technickým vybavením a v naprosto čistém prostředí. Vámi prokázané znalosti a zkušenosti nejen dobře platově ohodnotíme. Těšit se také můžete na pravidelné finanční prémie. A týden dovolené navíc. Samozřejmostí jsou stravenky, záruka dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti, firemní akce a další benefity.

Aktuality

 • 23. října 2019

  Medaile za mimořádné zásluhy

  Dne 9. října 2019 nám bylo nesmírnou ctí převzít medaili za mimořádné zásluhy o rozvoj chemických disciplín a dlouhodobou práci se Střední průmyslovou školou chemickou Brno. Velmi si vážíme ocenění naší práce! 

 • 15. 6. 2019

  Nejlepší Mladý chemik roku 2019 je opět ze ZŠ Letovice

  Soutěž o nejlepšího mladého chemika ČR již má své vítěze. Tiskovou zprávu si můžete přečíst zde

 • 22. 5. 2019

  Soutěže Mladý chemik 2019 se zúčastnilo rekordních osmnáct tisíc žáků

  Bylo nám ctí opět finančně podpořit letošní ročník soutěže Mladý chemik. Sedmý ročník celostátního finále se uskuteční 11. června 2019 v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice. Tiskovou zprávu si můžete přečíst zde

 • 19. 2. 2019

  Regionální kolo soutěže "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR" má své vítěze

  Postup do celostátního finále si svým umístěním na prvních třech místech regionálního kola oblíbené soutěže zajistili žáci Základní školy v Letovicích. Gratulujeme! 

 • 4. 2. 2019

  Povolení pro humánní hodnocené kapalné léčivé přípravky

  V lednu 2019 jsme získali povolení k výrobě hodnocených kapalných léčivých přípravků, máme tedy nyní povolení pro kapalné i lyofilizované hodnocené i komerčně vyráběné přípravky.

 • 5. 10. 2018

  Koláč pro hospic 2018

  3. října nás se svou sbírkou Koláč pro hospic navštívila Diecézní charita Brno. Bylo nám potěšením přispět na sbírku na brněnské charitní zařízení sv. Lucie. Díky laskavosti našich zaměstnanců jsme se stali nejúspěšnější malou kasičkou celé sbírky. 

 • 17. 9. 2018

  Certifikace OHSAS

  Na základě úspěšného auditu našeho managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci jsme obdrželi mezinárodní certifikát OHSAS. 

 • 4. 9. 2018

  Veletrh CPhI 2018

  V termínu 9. - 11. října 2018 se účastníme mezinárodního farmaceutického veletrhu CPhI v Madridu.

  Vystavujeme s naší mateřskou společností medac GmbH na stánku 3F50.

 • 15. 6. 2018

  Brněnské onkologické dny 2018

  V půli května jsme se zúčastnili a podpořili Brněnské onkologické dny. Díky účasti na této konferenci zůstáváme v kontaktu s nejnovějšími poznatky a odborníky z oboru. Konference pro nás byla také přínosnou inspirací pro naše aktivity v oblasti společenské odpovědnosti. 

 • 13. 6. 2018

  Soutěž o nejlepšího Mladého chemika ČR má svého vítěze

  Tiskovou zprávu si můžete přečíst zde.

 • 3. 5. 2018

  Kongres BIO v Bostonu

  V termínu 4. - 7. června se účastníme mezinárodního kongresu BIO v Bostonu. 

 • 2. 5. 2018

  Letošního ročníku souteže "Mladý chemik" se zúčastnil rekordní počet žáků

  Bylo nám ctí opět finančně podpořit letošní ročník soutěže Mladý chemik. Tiskovou zprávu si můžete přečíst zde

 • 15. 4. 2018

  Certifikát společensky odpovědné firmy

  Letos jsme se rozhodli rozšířit naše aktivity v oblasti ochrany životního prostředí, zapojili jsme se tedy do projektu ReMobil a nepřímo tak podpořili Jedličkův ústav. Certifikát ke stažení zde.

 • 15. 2. 2018

  Karolínka

  S pomocí našich zaměstnanců jsme podpořili jimi vybraný charitativní projekt, v tomto případě léčbu malé Karolínky, která trpí následky obrny.  

 • 2.5.2017

  "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

  Jsme rádi, že jsme mohli finančně přispět na regionální kolo soutěže pro žáky základních škol "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR". Tiskovou zprávu si můžete přečíst zde.

 • Janury 18, 2017

  65. výročí založení SPŠCH

  Jsme rádi, že jsme mohli naší účastí i finančním příspěvkem podpořit oslavu 65. výročí založení Střední průmyslové školy chemické, která proběhla 2.12.2016.

 • 18.1.2017

  "Job Challenge"

  9.11.2016 jsme se zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí pro studenty a absolventy vysokých škol "Job Challange", který se konal v prostorách brněnské Fait Gallery.

 • 27.9.2016

  "Na kole dětem"

  V termínu od 1.-11.června 2016 se uskutečnila cyklo tour "Na kole dětem", které jsme se nejen částečně aktivně účastnili, ale na kterou jsme rovněž přispěli malým finančním darem. Akci každoročně organizuje nadační fond Josefa Zimovčáka. Bližší informace k projektu i nadačnímu fondu si můžete přečíst na: http://www.nakoledetem.cz/cyklotour.

   

 • 25.8.2016

  Výstava CPhI Barcelona

  V termínu 4.-6.10.2016 se účastníme mezinárodního farmaceutického veletrhu CPhI v Barceloně http://www.cphi.com/europe/home. Vystavujeme s naší mateřskou společností medac GmbH na stánku 3R20.

 • March 15, 2016

  "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR"

  Jsme rádi, že jsme mohli finančně přispět na regionální kolo soutěže pro žáky základních škol "Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR". Tiskovou zprávu si můžete přečíst zde.

   

 • 12.10.2015

  Výstava CPHI

  V termínu 13.-15.10.2015 se účastníme mezinárodního farmaceutického veletrhu CPHI v Madridu http://www.cphi.com/europe/home. Vystavujeme s naší mateřskou společností medac GmbH na stánku 3C40.

 • 29.9.2015

  Korporátní brožura

  Do sekce "Ke stažení" byla umístěna naše nová korporátní brožura.