Úterý, 16. května 2023

Business Research Forum

Zuzana Jorová

Marketingový a obchodní manažer

Již pátým rokem se na půdě CEITECu konalo Business Research Forum, na kterém se měli možnost setkat studenti, firmy a odborníci z různých oblastí průmyslu, aby diskutovali o aktuálních trendech a výzvách v oblasti výzkumu a vývoje.

Na této konferenci jsme se představili jako partner farmaceutické fakulty, se kterou již několik let spolupracujeme. Společně s naší mateřskou společností medac jsme fakultě věnovali plnící linku na výrobu parentálních přípravků a lyofilizační zařízení. V rámci spolupráce s Masarykovou univerzitou budeme společně vytvářet lyofilizační cyklus pro přípravek v klinickém hodnocení projektu Nadina, na kterém pracujeme společně s UPOL.

V rámci akce byl také prezentován projekt MUNI BioPharma Hub a vznik Centra excelence na Farmaceutické fakultě. BioPharma Hub bude sloužit k vývoji lékových formulací a produkci maloobjemových klinických šarží. Jeho zprovoznění propojí oblast výzkumu a vývoje s průmyslovou sférou.

6. 4. 2023 | Články

Jaké jsou výhody využití smluvní společnosti pro výrobu léčiv?

Pochopení smluvní výroby vám může pomoci lépe se rozhodovat o výrobních kapacitách a procesech v podniku.
čtěte více
6. 3. 2023 | Články Události

DCAT týden 2023

Zúčastníte se letošního DCAT týdne? Přečtěte si článek o přínosech události a v případě účasti nás neváhejte kontaktovat.
čtěte více
13. 2. 2023 | Články Události

2023 ISPE Aseptická konference

Plánujete navštívit letošní ISPE aseptickou konferenci? Přečtěte si článek, proč zvážit účast, o naší připravované prezentaci a kde nás kontaktovat pro domluvení schůzky.
čtěte více