Úterý, 16. května 2023

Business Research Forum

Zuzana Jorová

Marketingový a obchodní manažer

Již pátým rokem se na půdě CEITECu konalo Business Research Forum, na kterém se měli možnost setkat studenti, firmy a odborníci z různých oblastí průmyslu, aby diskutovali o aktuálních trendech a výzvách v oblasti výzkumu a vývoje.

Na této konferenci jsme se představili jako partner farmaceutické fakulty, se kterou již několik let spolupracujeme. Společně s naší mateřskou společností medac jsme fakultě věnovali plnící linku na výrobu parentálních přípravků a lyofilizační zařízení. V rámci spolupráce s Masarykovou univerzitou budeme společně vytvářet lyofilizační cyklus pro přípravek v klinickém hodnocení projektu Nadina, na kterém pracujeme společně s UPOL.

V rámci akce byl také prezentován projekt MUNI BioPharma Hub a vznik Centra excelence na Farmaceutické fakultě. BioPharma Hub bude sloužit k vývoji lékových formulací a produkci maloobjemových klinických šarží. Jeho zprovoznění propojí oblast výzkumu a vývoje s průmyslovou sférou.

10. 11. 2023 | Články Novinky

Největší milník roku 2023: Linka 3 se stává realitou

Naše Linka 3 konečně stala nedílnou součástí naší budovy a čistých prostor.
čtěte více
27. 9. 2023 | Články Novinky

Spuštění RABS

Podle Annexu 1 představuje zavedení RABS významný krok vpřed v oblasti výroby léčiv. Přečtěte si o jeho implementaci v oncomedu.
čtěte více
29. 8. 2023 | Články Novinky

Úspěšný FAT linky 3

FAT je důležitým krokem ve výrobním procesu a my bychom Vám rádi oznámili, že jsme jej úspěšně dokončili pro linku 3.
čtěte více