Pátek, 10. listopadu 2023

Největší milník roku 2023: Linka 3 se stává realitou

Radek Fialka

Chief Business Officer

Nedávno jsme dosáhli jednoho z největších milníků v letošním roce, když se naše Linka 3 konečně stala nedílnou součástí naší budovy a čistých prostor. Tento milník byl ústředním bodem harmonogramu jak Linky 3, tak centrální pracovišť.

Linka 3 se nyní nachází na svém definitivním místě, integrována do našich čistých prostor. Listopad přinese další výzvu, a to zprovoznění izolátoru a společnou regulaci čistých prostor a jednotlivých modů izolátoru. Po Vánocích se pak chystáme na komplexní zkoušky jednotlivých celků.

Po Vánocích naváže OQ čistých prostor, následované SAT linky. Po této fázi začneme chystat na okamžik, kdy budeme moci naši Linku 3 představit Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv. Rok 2025 pak přinese období, kdy budeme mít čas na optimalizaci, dokončení detailů a připravení na komerční provoz. Jsme plní očekávání a nadšení, co nám budoucí rok přinese!

Pokud chcete nahlédnout do naší budoucnosti a prohlédnout si, jak vypadá naše nová linka, neváhejte se podívat na fotogalerii. Tento rok je pro nás nesmírně vzrušující a jsme nadšení, že vás můžeme pozvat na tuto cestu spolu s námi.

27. 9. 2023 | Články Novinky

Spuštění RABS

Podle Annexu 1 představuje zavedení RABS významný krok vpřed v oblasti výroby léčiv. Přečtěte si o jeho implementaci v oncomedu.
čtěte více
29. 8. 2023 | Články Novinky

Úspěšný FAT linky 3

FAT je důležitým krokem ve výrobním procesu a my bychom Vám rádi oznámili, že jsme jej úspěšně dokončili pro linku 3.
čtěte více
19. 7. 2023 | Články Novinky

Nový formulační kotel na L1

Na formulaci linky L1 jsme zavedli nový stacionární formulační kotel K1 s objemem 1500 litrů.
čtěte více