Úterý, 12. července 2022

Spolupráce s ČAFF

Aleš Šima

Head of Business Development

oncomed se účastnil diskuze s Ministerstvem zdravotnictví České republiky a Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky o podpoře a budoucnosti tuzemské výroby léků.

Odborná debata u kulatého stolu se konala s přispěním a za aktivní účasti členských společností ČAFF, které mají výrobní závody v České republice.  Hlavními partnery diskuze u kulatého stoly byly farmaceutické společnosti oncomed, Teva a Zentiva.

Do programu jsme přispěli prezentacemi případové studie zavedení výroby nového generika se zaměřením na hlavní milníky a rozpočet projektu a dále jsme prezentovali možnosti výroby vakcín v České republice.

Farmaceutická výroba v Evropě i v Česku má vysokou přidanou hodnotu a velký potenciál do budoucna. Věříme, že jsme našimi aktivními příspěvky do diskuze přispěli k budoucí podpoře a rozšíření tuzemského farmaceutického průmyslu.

Kompletní tiskovou zprávu naleznete zde.

27. 10. 2022 | Články Novinky

Dokončení testování jednotky WWT

Během září jsme v oncomedu dokončili testování jednotky WWT (technologie odpadních vod), která bude dekontaminovat naše odpadní vody z jednotlivých pracovišť
čtěte více
19. 9. 2022 | Články Události

CPHI 2022 Frankfurt

Chystáte se letos na CPHI? Přečtěte si článek, proč zvážit účast, koho z oncomedu tam můžete potkat a kde nás kontaktovat pro domluvení schůzky.
čtěte více
19. 8. 2022 | Články

Přesun stabilit do nových prostor

oncomed přesunul stabilitní prostory do nové budovy, čímž se významně navýšily kapacity pro skladování.
čtěte více