Úterý, 12. července 2022

Spolupráce s ČAFF

Aleš Šima

Head of Business Development

oncomed se účastnil diskuze s Ministerstvem zdravotnictví České republiky a Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky o podpoře a budoucnosti tuzemské výroby léků.

Odborná debata u kulatého stolu se konala s přispěním a za aktivní účasti členských společností ČAFF, které mají výrobní závody v České republice.  Hlavními partnery diskuze u kulatého stoly byly farmaceutické společnosti oncomed, Teva a Zentiva.

Do programu jsme přispěli prezentacemi případové studie zavedení výroby nového generika se zaměřením na hlavní milníky a rozpočet projektu a dále jsme prezentovali možnosti výroby vakcín v České republice.

Farmaceutická výroba v Evropě i v Česku má vysokou přidanou hodnotu a velký potenciál do budoucna. Věříme, že jsme našimi aktivními příspěvky do diskuze přispěli k budoucí podpoře a rozšíření tuzemského farmaceutického průmyslu.

Kompletní tiskovou zprávu naleznete zde.

24. 6. 2022 | Události

Podnikatelská mise do USA

Oncomed manufacturing se společně s dalšími 25 firmami z různorodých odvětví měl možnost zúčastnit podnikatelské mise do USA vedenou Svazem průmyslu a dopravy. Společně firmy doprovodily předsedu Senátu Miloše Vystrčila na jeho oficiální návštěvě USA do Chicaga, Washingtonu, D.C. a také Richmondu, hlavního města státu Virginie.
čtěte více
12. 5. 2022 | Články

Mock-up linky 3

Po mnoha letech plánování a projektování jsme úspěšně dokončili Mock-up (maketu) linky 3. Přečtěte si článek o procesu a výzvách, kterým jsme čelili.
čtěte více
10. 3. 2022 | Články

Zavedení IDM v oncomedu

Co je to Identity Management a jaká byla naše cesta při implementaci? přečtěte si článek zaměřený na význam IDM v naší společnosti.
čtěte více