Úterý, 12. července 2022

Spolupráce s ČAFF

Aleš Šima

Head of Business Development

oncomed se účastnil diskuze s Ministerstvem zdravotnictví České republiky a Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky o podpoře a budoucnosti tuzemské výroby léků.

Odborná debata u kulatého stolu se konala s přispěním a za aktivní účasti členských společností ČAFF, které mají výrobní závody v České republice.  Hlavními partnery diskuze u kulatého stoly byly farmaceutické společnosti oncomed, Teva a Zentiva.

Do programu jsme přispěli prezentacemi případové studie zavedení výroby nového generika se zaměřením na hlavní milníky a rozpočet projektu a dále jsme prezentovali možnosti výroby vakcín v České republice.

Farmaceutická výroba v Evropě i v Česku má vysokou přidanou hodnotu a velký potenciál do budoucna. Věříme, že jsme našimi aktivními příspěvky do diskuze přispěli k budoucí podpoře a rozšíření tuzemského farmaceutického průmyslu.

Kompletní tiskovou zprávu naleznete zde.

6. 3. 2023 | Články Události

DCAT týden 2023

Zúčastníte se letošního DCAT týdne? Přečtěte si článek o přínosech události a v případě účasti nás neváhejte kontaktovat.
čtěte více
13. 2. 2023 | Články Události

2023 ISPE Aseptická konference

Plánujete navštívit letošní ISPE aseptickou konferenci? Přečtěte si článek, proč zvážit účast, o naší připravované prezentaci a kde nás kontaktovat pro domluvení schůzky.
čtěte více
2. 2. 2023 | Články Novinky

Retrofit L2

Retrofit L2 znamená nahrazení produktovodu linky 2 mobilním/portable (přenosným, výměnným) řešením pro sterilní filtraci a zároveň změnu konceptu sterilní filtrace (redundance).
čtěte více