Středa, 7. února 2024

Poznačte si datum: Události, kterých se zúčastníme

Zuzana Jorová

Marketingový a obchodní manažer

EuroPLX Cascais

Farmaceutická scéna se brzy sejde v portugalském Cascaisu na prestižní konferenci EuroPLX, která slibuje být klíčovým setkáním pro všechny zainteresované hráče. Konference EuroPLX, známá svým zaměřením na obchodní kontakty a networking ve farmaceutickém odvětví, poskytuje neocenitelnou platformu pro sdílení know-how, navazování partnerství a objevování nových příležitostí.

Jako smluvní vývojová a výrobní organizace (CDMO) se specializací na výrobu cytostatických injekcí, si uvědomujeme význam EuroPLX jako strategické platformy pro rozšíření naší sítě, vytvoření spoluprací a představení našich služeb. Jsme nadšeni, že přímo v Cascais bude Zuzana Jorová, což nám umožní posílit existující partnerství a objevovat nové příležitosti ve farmaceutickém sektoru. Naším hlavním cílem je hledání strategických partner pro novou linku zaměřenou na syringe, která bude k dispozici od první poloviny roku 2025.

DCAT Week

DCAT Week slibuje být klíčovým momentem pro setkání významných aktérů v oblasti farmaceutického průmyslu. Tato prestižní konference, která se koná v New Yorku, přivede dohromady přední odborníky, výzkumníky a zástupce firem, aby diskutovali o nejnovějších trendech, inovacích a příležitostech ve farmaceutickém a biotechnologickém sektoru.

DCAT Week se tak stává důležitým fórem pro sdílení know-how, navazování obchodních kontaktů a posilování spolupráce v rámci farmaceutického průmyslu. V rámci tohoto týdne bude oncomed k dispozici pro jednání a setkání s potenciálními partnery, klienty nebo zástupci firem, kteří mají zájem o spolupráci.

V případě zájmu o schůzku či další informace neváhejte nás kontaktovat na následující e-mailovou adresu jorova@oncomed.cz. Jsme otevřeni možnostem nových partnerství a spolupráce, a těšíme se na příležitost setkat se s vámi.

18. 4. 2024 | Články Události

Linka 3 – DCAT Announcement Forum

Měli jsme možnost prezentovat informace o naší syringové lince, jejíž komerční capacity budou k dispozici v roce 2025.
čtěte více
9. 1. 2024 | Články Novinky

2023 milníky

Rok 2023 představoval pro naši společnost zásadní kapitolu. Podívejte se na milníky, kterých jsme loňský rok dosáhli.
čtěte více
2. 1. 2024 | Novinky

PF 2024

Přejeme Vám, aby byl rok 2024 plný štěstí, prosperity a úspěchů.
čtěte více